Pravidla soutěže

25. 10. 2018

PODMÍNKY VELKÉ PODZIMNÍ SOUTĚŽE

PRO CHYTRÉ HLAVIČKY

Obecní knihovna Brloh vyhlašuje podzimní soutěž pro všechny soutěživé děti.

Soutěž bude probíhat ve třech kategoriích:

I. kategorie: děti z MŠ + žáci 1. třídy

II. kategorie: děti z 2. – 5. třídy

III. kategorie: děti z 6. – 9. třídy

Soutěž začíná zadáním prvního úkolu v pondělí dne 5. listopadu 2018

a odevzdán musí být do 19. listopadu 2018.

1x za 14 dní (liché týdny) vždy od pondělí bude v knihovně k vyzvednutí úkol/ hádanka/ kvíz/ luštění,… které budou muset děti vyplnit a opět odevzdat v knihovně do 14 ti dnů od zadání úkolu.

Po skončení soutěže budou výherci správných odpovědí vylosováni a obdarováni věcnými cenami.

Výjimky v soutěži:

• Zadaný úkol můžete ve výjimečných případech vyzvednout kamarádovi,

stejně tak i odevzdat.

• Totéž platí i pro rodinné příslušníky žáka.
  • Úkol musí být vypracován samostatně, výjimečně s pomocí dospělých.
  • V knihovně budou připraveny nápovědy ukryté v knihách.
  • Další výjimky určuje a povoluje knihovnice.

Odevzdáním pracovních listů souhlasím s podmínkami soutěže uvedenými ZDE na www.knihovnabrloh.estranky.cz.

Zároveň uděluji souhlas Obecní knihovně Brloh k vedení a zpracování mých osobních údajů (jméno, příjmení, třída, kontakt) dle zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů, a to pro potřeby soutěže, pro zveřejnění výsledků na webu obce, knihovny a ve Zpravodaji obce Brloh. Údaje budou shromažďovány pouze po dobu soutěže, poté budou skartovány.

V případě nejasností volejte 380 745 065 nebo pište na mail knihovna@obecbrloh.cz nebo přijďte do knihovny.