Souhlas se zasíláním informací

Obecní knihovna Brloh

Logo - knihovna 1

Souhlas se zasíláním informací

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, známého též pod zkratkou GDPR v platném znění.

Souhlasím, že mi bude Obecní knihovna Brloh emailem zasílat:

Sdělení o novinkách či změnách v poskytovaných

službách knihovny

NE*

Pozvánky na akce pořádané knihovnou

NE*

Knižní tipy z fondu knihovny

*Hodící se možnost zakroužkujte

Účelem emailových sdělení je nekomerční informování o aktualitách, nových službách, kulturních a vzdělávacích akcích či knižních novinkách v Obecní knihovně Brloh.

Souhlas se zasíláním emailových zpráv lze kdykoliv odvolat.

V Brloze dne:

Jméno a příjmení registrovaného čtenáře

(hůlkovým písmem)

……………………………………..